Technisch departement

De activiteiten van het technisch departement bestaan uit het onderhouden, vernieuwen en uitbreiden van de faciliteiten van GZA met als doel een veilige en hoogstaande omgeving te creëren voor onze patiënten, bewoners, bezoekers en medewerkers.

Algemene leiding

De afstemming en coördinatie van de verschillende afdelingen binnen het technisch departement.

Contactgegevens:

Luc Van de Velde
Manager technische diensten GZA Ziekenhuizen
Oosterveldlaan 22
2610 Wilrijk
Tel.: 03 443 36 00
luc.vandevelde@gza.be

Technische dienst

Op iedere ziekenhuiscampus is er een technische dienst die het onderhoud en de herstellingen aan het gebouw en infrastructuur voor zijn rekening neemt.

Contactgegevens:

campus Sint-Augustinus

Dispatch TD
campus Sint-Augustinus
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk
Tel.: 03 443 45 66
TDdispa@gza.be

Dirk Van Aert
Dienstverantwoordelijke
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk
Tel.: 03 443 41 77
dirk.vanaert@gza.be

campus Sint-Jozef

Johan Gielis
Teamverantwoordelijke
Molenstraat 19
2640 Mortsel
Tel.: 03 444 12 96
johan.gielis@gza.be

campus Sint-Vincentius

Dispatch TD
Campus Sint-Vincentius
Sint-Vincentiusstraat 20
2018 Antwerpen
Tel.: 03 285 27 70
TDdispaSV@gza.be

Tom Verhaegen
Adjunct-dienstverantwoordelijke
Sint-Vincentiusstraat 20
2018 Antwerpen
Tel.: 03 285 27 71
tom.verhaegen@gza.be

Biotechnische dienst

De biotechnische dienst staat in voor het preventief en curatief onderhoud aan alle medische en niet-medische apparaten die gebruikt worden binnen GZA Ziekenhuizen.

Contactgegevens:

Jared Willems
Dienstverantwoordelijke
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk
Tel.: 03 443 41 34
Jared.Willems@gza.be

Nieuwbouw en renovatie

Deze afdeling ontwerpt, plant en optimaliseert nieuwbouw, renovatie en uitbreidingen in overleg met de betrokken diensten, om zo een omgeving te creëren die een efficiënte dienstverlening biedt aan onze patiënten en bewoners.

Contactgegevens:

An Peeters
Dienstverantwoordelijke nieuwbouw en renovatie
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel.: 03 283 14 76
An.PeetersTD@gza.be

Jeroen Taeymans
Projectleider
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel.: 03 283 14 78
Jeroen.Taeymans@gza.be

Engineering

Ter ondersteuning van de afdelingen "nieuwbouw en renovatie" en "technische dienst" zorgt engineering voor de kennis van de verschillende toegepaste technieken zoals HVAC, medische gassen, toegangscontrole, nutsvoorzieningen …

Contactgegevens:

Jared Willems
Dienstverantwoordelijke
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk
Tel.: 03 443 41 34
jared.willems@gza.be

Stijn Tant
Projectleider
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel.: 03 283 14 72
stijn.Tant@gza.be

Piet Van Wijnsberghe
Projectleider
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel.: 03 283 14 75
Piet.VanWijnsberghe@gza.be

Dirk Verstringe
Projectleider
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel.: 03 283 14 80
Dirk.Verstringe@gza.be

Jan Hoskens
Projectleider
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel: 03 283 14 79
jan.hoskens@gza.be

Administratieve ondersteuning en projecten

Christel Thijs
Administratie Projecten
Sint-Vincentiusstraat 20A
2018 Antwerpen
Tel.: 03 283 14 70
Christel.Thijs@gza.be

Kwaliteit

 Als onafhankelijk orgaan ondersteunt en controleert de kwaliteitsafdeling de andere afdelingen binnen het technisch departement. De afdeling verbetert het kwaliteitssysteem en gerelateerde processen continu om zo de technische dienstverlening verder te optimaliseren naar de interne klanten.

Contactgegevens:

Geert Martens
Kwaliteitscoördinator
Oosterveldlaan 24
2610 Wilrijk
Tel : 03 44 34 178
Geert.Martens@gza.be