Op de dag van het onderzoek hoef je je niet via de kiosk in te schrijven, je mag rechtstreeks naar het geriatrisch dagziekenhuis gaan.
- In Sint-Augustinus volg je route 356
- In Sint-Vincentius volg je route 234
- In Sint-Jozef volgt je tijdelijk route 126
Verloop van een onderzoek
- De verpleegkundige zal je inschrijving voltooien en je een overzicht van de geplande onderzoeken bezorgen
- Een maaltijd wordt voor jou voorzien indien je opname een volledige dag in beslag neemt. Je begeleider of mantelzorger dient zelf eten te voorzien
- Je bent klaar voor ontslag als de geplande onderzoeken en/of behandelingen zijn afgerond, in overleg met de geriater. Het tijdstip van ontslag is verschillend per campus, per arts en wordt bepaald door de reden van opname.
- Indien van toepassing krijg je een vervolgafspraak mee
- Het verslag van de opname wordt elektronisch doorgestuurd naar je huisarts. Dit kan mogelijks een week in beslag nemen.